МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ РОЗПИС ВІВТАРНОЇ ЧАСТИНИ НОВОЗБУДОВАНОГО ХРАМУ

У Свято-Петро-Павлівському Храмі села Млинок, Зарічненського району, Полісся, відбулась Божественна Літургія архієрейським чином.

Богослужіння очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); священик Михайло Мельник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Млинок; протоієрей Іван Стріла – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Бишляк, Володимирецького району; протоієрей Олександр Горбачевський – клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники; протоієрей Олексій Отрода – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Борове, Зарічненського району, Полісся.

На Малому вході Владика Анатолій освятив новий розпис вівтарної частини  Храму.

За богослужінням, після Євангельського читання, Митрополит Анатолій звернувся до вірних УПЦ зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій подякував духовенству і богомольцям за спільну молитву та закликав до єдності і вірності Матері Церкві.