Щоденні архіви: 01/10/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ мучч. ВІРИ. НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА СОФІЇ.

30 вересня 2019 року з нагоди свого храмового свята церковна громада міста Сарни запросила Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського для звершення Божественної Літургії.

Владиці митрополиту співслужили: благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора, намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі архімандрит Антоній (Грибан), настоятель храму архімандрит Василід (Золотін) та багаточисельне духовенство Поліської єпархії.

Після Євангельського читання митрополит Анатолій виголосив проповідь про земне життя святих мучениць.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій очолив святковий молебень, після котрого привітав отця настоятеля та парафіян з престольним святом.