Щоденні архіви: 18/10/2019

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В м. ЗАРІЧНЕ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув на запрошення церковної громади до Свято-Різдва-Богородичного храму смт Зарічне, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Архіпастирю у Престолу Божого співслужили: благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович, настоятель храму протоієрей Ігор Чепура та настоятель Свято-Покровського храму села Неньковичі, Зарічненського району, протоієрей Василь Ковалевич. Також за богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, ігуменя Іуліанія (Боровець).

По завершенню богослужіння архіпастир подякував настоятелю храму протоієрею Ігорю Чепурі за його вірне служіння Матері-Церкві

Богослужіння закінчилося співом многоліття.