МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА м. КОСТОПІЛЬ

21 листопада 2019 року в день святкування Собору Архістратига Божого Михаїла, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Владиці співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич), архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Олександр Конько – настоятель Свято-Михайлівського собору; священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Служба Божа закінчилась святковим молебнем.