МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Дроздинь, Рокитнівського району, Полісся.

Своєму Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); настоятель Свято-Покровського храму села Дроздинь – протоієрей Іоанн Ковальчук; протоієрей Андрій Озерчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Старе Село; священик Ігор Маринич – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця.

Після читання святого Письма Євангелія Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій разом із вірянами звершив спів колядок.