МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО НОВОПРЕСТАВЛЕННОМУ НАМІСНИКУ МОНАСТИРЯ АРХІМ. АВРААМІЮ (КОСТЮКУ)

Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій відвідав насельників чоловічого монастиря урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся та звершив заупокійну літію по новопреставленому архімандриту Авраамію (Костюк) – наміснику святої обителі.

Братія монастиря, разом з Владикою, відвідали монастирське кладовище, де у могили новопреставленого Владика виголосив проповідь та висвітлив земний шлях новопреставленого. Владика попросив у братії молитв за спочившого та виголосив йому вічну пам’ять.

Після заупокійної літії, Митрополит Анатолій провів робочу зустріч з насельниками монастиря, під час котрої обговорив про робочий стан та їхні обов’язки.