МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗАВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий  єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, очолив сповідь духовенства Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Божественна Літургія Передосвячених Дарів та Чин Сповіді відбулися у Свято-Вознесенському соборі жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся.

Архіпастирю співслужили: благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович; благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко та більше 60-ти священиків Зарічненського та Дубровицького благочинь Сарненської єпархії. Також, за богослужінням молилася настоятелька монастиря – ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами святої обителі.

По закінченню Літургії Владика Анатолій провів збори духовенства Зарічненського та Дубровицького благочинь, на яких висвітлив різні питання із життя парафій.

Настоятелі церковних громад Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії УПЦ на зібранні уважно вислухали поради свого керуючого Владики, подякувавши йому за мудрі духовні настанови та поради.