ПОЛІСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО НА ЧОЛІ З МИТРОПОЛИТОМ АНАТОЛІЄМ ПРИНОСЯТЬ ПОКАЯННЯ У ДНІ ВЕЛИКОГО ПОСТА

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста-атомників Вараш, Полісся.

За богослужінням настоятелі сорока двох парафій Володимирецького благочиння приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Христових Таїн.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звернувся до духовенства та прихожан з архіпастирським словом, в якому висловив подяку духовенству за віддане служіння Матері-Церкві та понесені труди, котрі вони несуть щодо ввірених їм парафій та парафіян.

Після богослужіння Владика Митрополит очолив збори духовенства Володимирецького благочиння, на яких були обговорені питання із життя парафій та підведені підсумки за прожитий минулий 2019 рік.