Щоденні архіви: 08/06/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 295-ої річниці ХРАМУ

8 червня 2020 року Свята Православна Церква святкує День Святого Духа.

З цієї нагоди та з нагоди храмового свята, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому Храмі міста Сарни, мікрорайону Доротичі.

Свято-Троїцький Храм – старовинний, намолений, являється пам’яткою архітектури національного значення, збудований в 1725 році. Храм за часи свого існування ніколи не закривався. Нині рік ювілейний. Як храм, так і церковна громада сьогодні святкують 295-ту річницю з дня забудови Храму.

Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Микола Ковальчук та духовенство Поліської єпархії.

Після Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь про значення Святої Трійці в житті православних християн та вірності їх благодаті дара Духа Святого. Богослужіння закінчилось співом многоліття.