Щоденні архіви: 06/07/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ЖИТЕЛІ ПОЛІСЬКОГО міста САРНИ ПРОЩАЮТЬСЯ З ЕКС-ГОЛОВОЮ МІСТА, ЛЮДИНОЮ ДОБРА І СВІТЛОЇ ДУШІ»

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з сумом сповіщає, що 5 липня 2020 року року на 72-му році життя, після тяжкої тривалої хвороби відійшов до Господа екс-голова міста Сарни – Валерій Михайлович Левитський.

Покійний Валерій Левитський народився 18 січня 1949 року. Протягом 1988-1994 та 1998-2002 років був міським головою Сарн.

6 липня, по благословінню керуючого єпархією, Митрополита Поліського і Сарненського Анатолія, у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни було звершено Чин похорону новопреставленого Валерія, котрий очолив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич). Йому співслужили: клірик Свято-Покровського кафедрального собору м.Сарни – архімандрит Іакінф (Дульський) та настоятель Свято-Покровського храму м.Сарни – протоієрей Володимир Басистий.

За богослужінням молилися: голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов, міський голова С.Б.Усик, депутати районної та міської рад, працівники різних установ району та міста, рідні, близькі, друзі Валерія Левитського.

В надгробному слові архімандрит Феофан (Федюкевич) передав слова співчуття Митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «Покійний Валерій Михайлович був людиною доброю та щирою. Ніколи не відмовляв у допомозі єпархіальному управлінню та духовенству міста. Коли у 1999 році на новоутворену Сарненсько-Поліську єпархію керуючим був призначений Митрополит Анатолій покійний Валерій Михайлович сприяв виділенню приміщення під єпархіальне управління та протягом всього земного життя був підтримкою Українській Православній Церкві на Поліссі.

Не змінив своє відношення, як і його рідні, до своєї Матері-Церкви, тому по бажанню його рідних, труна з тілом новопреставленого в нічний час перебувала у храмі, як свідчення його віри і бажання залишитися вірним сином Церкви.

Хай Милосердний Господь простить його провини та сподобить його душу вічності і безсмертя у Царстві Небесному…».

Поховано новопреставленого Валерія Михайловича на міському кладовищі мікрорайону Доротичі міста Сарни.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють щирі співчуття рідним та близьким новопреставленого.

Вічна йому пам’ять.