Щоденні архіви: 16/07/2020

ПОЛІСЬКА ПАСТВА СВЯТКУЄ ДЕНЬ АНГЕЛА МИТРОПОЛИТА АНАТОЛІЯ

16 липня 2020 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Анатолія, затворника Києво-Печерського – небесного покровителя Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського.

Святкове Богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни очолив керуючий єпархією Митрополит Анатолій.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Дубенський Пимен – вікарій Рівненської єпархії, котрий прибув з братським візитом у Сарненську єпархію з нагоди святкування дня пам’яті небесного покровителя керуючого єпархією Високопреосвященнішого Митрополита Анатолія. Також, помолитися разом зі своїм архіпастирем прибули всі благочинні Поліської єпархії, настоятельки жіночих монастирів та намісники чоловічих монастирів єпархії.

На Малому вході Владика Митрополит, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відзначив священиків єпархії церковними нагородами.

За богослужінням підносилися молитви за здоров’я Митрополита Анатолія та мир в нашій Державі.

Після Божественної Літургії Єпископ Дубенський Пимен привітав Владику Анатолія з днем його Ангела. В свою чергу Митрополит Анатолій висловив подяку йому за спільну молитву.

Благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан) від імені духовенства Сарненської єпархії висловив вітальну адресу Владиці з нагоди його небесного покровителя.

Богослужіння закінчилось многоліттям.

Привітати Владику  також, прибули як голови районних рад так і державних адміністрацій Полісся, керівники різних установ та підприємств.