Щоденні архіви: 20/09/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

20 вересня 2020 року, в канун свята Різдва Божої Матері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Митрополиту Анатолію співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський); архідиякон Іларій (Новак); протодиякон Дмитро Петронюк.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НАЙВІДДАЛЕНІШОМУ ПРИХОДІ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

20 вересня 2020 року, в Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив Божественну Літургію у Свято-Різдва-Богородичному Храмі, села Глинне, Рокитнівського району Полісся.

Разом зі своїм архіпастирем у Престола Божого молилися: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко та настоятель Храму – протоієрей Федір Коханевич.

За богослужінням Владика Митрополит виголосив слово архіпастирської проповіді на честь храмового свята – Різдва Божої Матері. Владика розкрив історичний подвиг праотців Іоакима і Анни щодо жертовності, яку вони принесли Богові, жертвуючи своє Дитя в ім’я Господнє.

По завершенню богослужіння архіпастир висловив подяку всім присутнім за спільну молитву та привітав отця настоятеля та парафіян з грядущим храмовим святом на честь Різдва Богоматері.

Богослужіння закінчилося многоліттям.