Щоденні архіви: 22/09/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

21 вересня 2020 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного Храму села Ремчиці, Сарненського району, Полісся, відзначає своє престольне свято. З цієї нагоди Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив святкову Божественну Літургію.

Історичним свідченням є те, що Храм зведений силами парафіян у 1767 році без жодного цвяху. Жителі села зберегли в роки радянського атеїзму не тільки Храм, а і старовинний п’ятиярусний іконостас, котрий став його окрасою.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель Храму – протоієрей Володимир Сидорчук та протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням, після читання Святого Євангелія, Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему земного життя Богородиці, в котрій, зокрема, сказав:«Завдячуючи народженню Богоматері, людство набуло Ходатаіцю перед Богом, ЇЇ молитвами віруючий люд отримує цільбу, укріпляється в земному подвизі хрестонесіння та стяжає ЇЇ милість…».

За богослужінням молився голова Ремчицької сільської ради Долід Л.В.

Церковна громада надала благодійний жертовний обід для нужденних.