МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ ДО 40-го ДНЯ СПОЧИЛОГО СВЯЩЕНИКА

На запрошення родини та парафіян покійного настоятеля Свято-Іоанно-Богословського Храму села Глушиця, Сарненського району, Полісся, Митрополит Анатолій звершив Божественну Літургію та заупокійну панихіду на могилі спочилого настоятеля Храму протоієрея Іоанна Козак.

Владиці спів служили протоієрей Леонід Лазарчук та протодиякон Дмитро Петронюк.

У слові настанови Митрополит Анатолій сказав: «Покійний протоієрей Іоанн Козак був людиною віри, смирення та церковного послуху. Стояв у істоків будівництва нового храму, в якому служив протягом 20-ти років. Молимо Создателя миру прийняти його душу в свої оселі, сподобити вічності та безсмертя його душу…».

По закінченню богослужіння парафіяни та родина висловили подяку Владиці за молитви, добре відношення до покійного священика, та просили не залишати в молитвах як покійного так і родину протоієрея Іоанна Козака, яка перебуває у скорботі.