МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

У дні славлення Новонародженного Христа, керуючий єпархією Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій з архіпастирським візитом відвідує парафії ввіреної йому Поліської єпархії УПЦ.

З цієї нагоди, 8 січня 2021 року, в свято Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у величному Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш.

За різдвяним богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

Після читання Святого Письма Євангелія Митрополит Анатолій звернувся до парафіян зі словом проповіді на тему Різдва Христового.

По закінченню богослужіння Поліський Владика разом з духовенством та вірянами прославили Новонародженного Христа співом колядок.