МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ МОЛИТВОЮ ЄДНАЄ ПОЛІССЯ ТА ПОЛІЩУКІВ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський продовжує з архіпастирським візитом відвідувати парафії ввіреної йому Поліської єпархії УПЦ. Так, відбувся візит Його Високопреосвященства до Свято-Троїцької парафії села Осницьк, Рокитнівського району Полісся.

Перед початком богослужіння митрополита Анатолія зустріли хлібом і сіллю жителі села. Архіпастирю співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – священик Андрій Пілат.

Після читання Євангелія поліський владика звернувся до всіх присутніх з словом духовного повчання щодо віри та вірності Христу.

За богослужінням молився голова Рокитнівської ОТГ Г.М.Таргонський та староста села Осницьк В.К.Сікора.