Щоденні архіви: 20/03/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИНЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

19 березня 2021 року, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Перед початком Літургії Владика Митрополит вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь Поліської єпархії Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті питання життя Церкви та підведені підсумки минулого 2020 року. На завершення архіпастир подякував настоятелям храмів за вірне служіння Матері Церкві та побажав і надалі гідно нести подвиг пастирського служіння у ввірених їм храмах Поліської єпархії УПЦ.