МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИНЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Наступив Великий піст — особливий час для молитви та покаяння перед Богом. Як миряни, так і духовенство Поліської єпархії УПЦ приносять покаянні молитви та просять прощення у своїх гріхах.

З цієї нагоди, 19 березня 2021 року, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Перед початком Літургії Владика Митрополит вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь Поліської єпархії Української Православної Церкви. За богослужінням молилися  матушки священиків та віряни УПЦ.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті питання життя Церкви та підведені підсумки минулого 2020 року. На завершення архіпастир подякував настоятелям храмів за вірне служіння Матері Церкві та побажав і надалі гідно нести подвиг пастирського служіння у ввірених їм храмах Поліської єпархії УПЦ.

Просмотров: (99)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *