Щоденні архіви: 16/06/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «МОЛИТВА НЕ ТІЛЬКИ ОБ’ЄДНУЄ ЛЮДЕЙ, АЛЕ І РАДУЄ ГОСПОДА…»

З архіпастирським візитом керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади села Корост, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора; настоятель Храму протоієрей Михайло Патрикей, протоієрей Василь Чиж – настоятель Свято-Воскресенського храму села Мале Вербче, священик Андрій Комар – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш.

У слові проповіді Митрополит Анатолій розкрив значення молитви та віри в житті кожного християнина.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував настоятелю храму протоієрею Михаїлу Патрикею та проголосив многоліття для парафіян храму.