Щоденні архіви: 29/06/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ДИЯКОНСЬКУ ХІРОТОНІЮ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському Храмі села Колодязне, Березнівського району, Полісся. Під час Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив дияконську хіротонію над Романом Козаком.

У повчальному слові Владика Митрополит побажав отцю диякону гідно нести послух дияконського служіння на користь Матері-Церкви та народу Божого.

Необхідно зазначити, що нововисвячений диякон Роман Козак є сином покійного протоієрея Іоанна Козака, котрий, на жаль, спочив у минулому році. Отець Іоанн довгий час був настоятелем Свято-Іоанно-Богословського храму села Глушиця, Сарненського району, Рівненської області. Громада села клопотала перед Високопреосвященнішим Анатолієм, Митрополитом Поліським і Сарненським про висвячення сина покійного отця Іоанна у священний сан, з побажанням, у майбутньому, призначити отця Романа на вакантну-вдовствующу парафію села Глушиця, що являється бажанням і самого сина покійного – диякона Романа Козака.