Щоденні архіви: 12/07/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня 2021 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

З нагоди храмового свята Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівської громади села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили: протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель Храму та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

У слові духовної настанови Владика митрополит розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого та Євангельської істини навертали нарід до віри Христової.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій привітав парафіян та духовенство зі святом, побажавши стяжати дарів Духа Святаго, віри, молитви, труда та почуття християнської любові один до одного. Також, архіпастир привітав протоієрея Володимира Грицькевича з 30-ти річчям служіння в священному сані.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.