Щоденні архіви: 25/07/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ ЦЕРКОВНУ ПАРАФІЮ с. ПРИСЛУЧ

З архіпастирським візитом керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади села Прислуч, Березнівського району, що на Поліссі. У Свято-Різдва-Богородичному Храмі Владика звершив Божественну Літургію.

Владиці Митрополиту співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа, настоятель Свято-Різдва-Богородиці Храму села Прислуч – протоієрей Микола Ткач та духовенство благочиння

За богослужінням, після читання Святого Євангелія, Владикою була виголошена проповідь на Євангельську тему.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву та закликав усіх бути вірними чадами Матері Церкви.

За богослужінням молився голова Березнівської ОТГ Р.П.Пилипчук.