Щоденні архіви: 30/12/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ГРОМАДІ, ЩО ПОСТРАЖДАЛА ВІД РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ

З архіпастирським візитом керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського Храму села Ставок, Костопільського району, котра постраждала від рейдерського захоплення ворогами Української Православної Церкви.

Митрополит Анатолій у храмі звершив Божественну Літургію.

Владиці Митрополиту співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння, протоієрей Олександр Ксендзюк – настоятель Свято-Параскевського храму села Крупове, Дубровицького району, священик Федір Ксендзюк – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Ставок.

Необхідно зазначити, що церковна громада Свято-Миколаївського храму села Ставок, будучи гонимою протягом 20-ти років, смиренно звершує богослужіння у пристосованому приміщені, зберігаючи свою канонічність та приналежність до Церкви Святого Рівноапостольного князя Володимира.

Після богослужіння Владикою була виголошена проповідь на тему стійкості у православній вірі. Архіпастир закликав і надалі залишатися вірними Українській Православній Церкв та її Предстоятелю – Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.