Щоденні архіви: 07/12/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ св. вмц. ЄКАТЕРИНИ

7 грудня 2021 року, Свята Православна Церква прославляє пам’ять святої великомучениці Єкатерини, котра постраждала за сповідання віри Христової в IV столітті.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди престольного свята та на запрошення церковної громади, звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Єкатеринівському Храмі села Катеринівка, Сарненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: настоятель Свято-Єкатеринівського Храму села Катеринівка – протоієрей Сергій Паньковець та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

Митрополит Анатолій звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді на тему життя святої, зокрема, сказавши: “Свята великомучениця Єкатерина засвітчила свою вірність Христу та показала приклад як і нам залишатися вірними Спасителю миру по своїй вірі та почуттями молитви…”.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян та отця настоятеля – протоієрея Сергія Паньковця з храмовим святом та побажав всім присутнім єдності під керуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія, а також, здоров’я, кріпості та сили.
За богослужінням молилися голова Немовицької ТГ О.П.Трохимець та начальник Катеринівської виправної колонії О.В.Рак.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО В СТАРОВИННОМУ ХРАМІ м. КОСТОПІЛЬ

6 грудня 2021 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята на честь святого благовірного князя Олександра Невського.

Перед початком богослужіння Його Високопреосвященство зустрів настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння.

Увійшовши до храму поліський Владика звершив Божественну Літургію, під час котрої об’єднав віруючих УПЦ у спільній молитві.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав духовенство та парафіян з храмовим святом. Настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) подякував правлячому архієрею за архіпастирський візит та за спільну молитву. Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.