МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

7 січня 2022 року повнота Святої Православної Церкви молитовно славить величне свято – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Святкове богослужіння на честь Різдва Христового, очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Необхідно зазначити, що вже багато років поспіль у кафедральному соборі звершується і нічна Божественна Літургія, котра об’єднує вірян у різдвяній молитві.

Після читання Святого Письма Євангелія архіпастир виголосив проповідь, в котрій розкрив значення пришестя в світ Христа Спасителя.

По завершенні богослужіння архіпастир привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового та звершив спів колядок з парафіянами кафедрального собору.