МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У МІСТІ ВАРАШ

8 січня 2022 року, в свято Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у величному Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш.

За різдвяним богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

Після читання Святого Письма Євангелія Владика звернувся до парафіян зі словом проповіді на тему Різдва Христового.

Митрополит Анатолій відзначив меценатів кафедрального собору церковними нагородами – орденами УПЦ. У слові настанови до орденоносців Владика сказав: «Сьогодні Церква поповнюється орденоносцями, які вірою і трудами сприяють розвитку духовності у Поліському краї, являються благодійниками для храмів. Церква гордиться вами, залишайтеся вірними синами своєї Матері Церкви…».

По закінченню богослужіння архіпастир  з духовенством та вірянами прославили Христа співом колядок.