МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ВІДДАННЯ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО

13 січня 2022 року – відданя свята Різдва Христового та день пам’яті преподобної Меланії Римлянині, котра прославилася своїм богоугодним життям в V столітті. З цієї нагоди керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський молитовно об’єднав віруючих УПЦ у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся.

Владика звершив Божественну Літургію, за котрою вірні прийняли Святі Тіло і Кров Господню – Святе Причастя.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння.

Владика Митрополит за багатолітнє служіння Церкві Христовій, згідно благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Онуфрія, нагородив настоятеля Свято-Покровського храму села Бечаль Костопільського району – протоієрея Георгія Корнійчука митрою.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового.

Святкове богослужіння закінчилося співом колядок на честь Різдва Христового.