Щоденні архіви: 16/06/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У КОРЕЦЬКІЙ ЖІНОЧІЙ ОБИТЕЛІ

16 червня 2022 року Свята Православна Церква вшановує Образ Ікони Божої Матері «Споручниця грішних», котрий знаходиться у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь у святковому богослужінні.

Святкову Божественну Літургію в день свята очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Йому співслужили:  митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, сонм архієреїв Української Православної  Церкви. Також, молилися священики з багатьох єпархій, настоятельки жіночих монастирів, багаточислені паломники з різних регіонів України.

Після Божественної Літургії було звершено святковий молебень та хресну ходу навколо Свято-Троїцького собору монастиря. Богослужіння закінчилося співом многоліття.