Щоденні архіви: 19/06/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ ДО ВІДДАННЯ СВЯТА ТРІЙЦІ

18 червня 2022 року, Високопреосвященіший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі села Тріскіно, Сарненського району, Полісся, приурочену до віддання свята Трійці.

Владиці митрополиту співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району – архімандрит Антоній (Грибан), протоієрей Володимир Сидорчук – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Ремчиці; настоятель храму – священик Василій Охримюк, протодиякон Дмитро Петронюк.

Під час богослужіння Владика митрополит звернувся до богомольців зі словом проповіді.

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій виголосив духовну настанову новопризначеному настоятелю Свято-Миколаївського храму села Тріскіно священику Василю Охримюк.