Щоденні архіви: 09/08/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕІМОНА

9 серпня 2022 року, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Пантелеімонівського Храму міста Рокитне, Полісся, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

За святковим богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму священик Михайло Дударик та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході владика Митрополит освятив вівтарну частину храму.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему життя святого великомученика Пантелеімона.

За богослужінням молилися: меценати, парафіяни храму та паломники з інших храмів міста.

Богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.