Щоденні архіви: 12/08/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: ” СВЯЩЕННИКИ УПЦ З ДОВІРИ ДО МАТЕРІ ЦЕРКВИ РІДНИХ УБІЄННИХ ВОЇНІВ ЗВЕРШУЮТЬ ВІДСПІВУВАННЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ…”

Полісся оплакує вірного сина України – воїна Басик Андрія Володимировича, 1995 р.н., котрий віддав своє молоде життя задля миру в нашій Державі.

Убієнний воїн Андрій служив в аеромобільному батальйоні військової частини А4350. За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег по службі. Загинув під час ворожого обстрілу на Херсонщині.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування загиблого воїна звершив протоієрей Василь Юрочко у Свято-Іллінському храмі села Антонівка.

Йому співслужили:

протоієрей Мефодій Волчевський – настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець;

протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець;

священик Олександр Карапка – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Красносілля;

священик Роман Мирончук – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Острівці.

Після звершення Чину відспівування, в надгробному слові протоієрей Василій Юрочко – передав слова співчуття митрополита Анатолія рідним та близьким убієнного захисника.

Воїна Андрія поховано на цвинтарі села Антонівка.

Вічна
пам”ять вірному сину