Щоденні архіви: 08/11/2022

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗІ СВОЄЮ ПАСТВОЮ МОЛИТОВНО СЛАВИТЬ св.вмч. ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО

8 листопада 2022 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті.

Сьогодні своє храмове свято відзначає церковна громада Свято-Димитріївського храму села Серники, Вараського району, Полісся. З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

Слід зазначити, що Свято-Димитріївському храму більше 190 років, збудований храм без жодного цвяха, та являється архітектурною пам’яткою державного значення.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іоанн Муляр та духовенство Поліської єпархії.

За богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Вараського району, ігуменія Іуліанія (Боровець) та сестри ввіреної їй обителі.

По завершенню Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо храму, після котрої архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажавши богомольцям миру, тілесного здоров’я та спасіння душ во Христі.