Щоденні архіви: 11/11/2022

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

10 листопада Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять великомучениці Параскеви.

Перед початком богослужіння свого архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прихожани храму.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Зарічненського благочиння – протоієрей Микола Полюхович; настоятель Свято-Параскевського храму села Морочне – протоієрей Павло Дубінець; клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники – протоієрей Олександр Горбачевський; настоятель Свято-Троїцького храму села Вовчиці – протоієрей Володимир Фіяло; настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Локниця – протоієрей Михайло Данилів; протодиякон Дмитро Петронюк.

Після читання Євангелія митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій висвітлив земний подвиг святої великомучениці Параскеви, закликав богомольців до стійкості у вірі в нинішній тяжкий час іспиту для нашої Держави та Матері Церкви.

По закінченню Богослужіння був звершений святковий молебень.

За богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Вараського району, ігуменія Іуліанія (Боровець) та сестри обителі.