Щоденні архіви: 14/01/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ свят. ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО

14 січня 2023 року Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій розділив радість молитовного єднання зі своєю поліською паствою у Свято-Миколаївському храмі села Тріскіно, Сарненського району, Полісся. Владика митрополит звершив святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму – Василій Охримюк; протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Максим Гузенко.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій розкрив для вірян значення народження Спасителя миру та висвітлив земний подвиг Христа.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок, які звершив митрополит Анатолій разом із вірянами храму.