Щоденні архіви: 15/01/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ прп. СЕРАФІМА САРОВСЬКОГО м. РОКИТНО

15 січня 2023 року, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця, відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Серафимівського Храму мікрорайону Синіжево міста Рокитне, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – протоієрей Олександр Загребельний; настоятель Свято-Успенського храму м. Рокитно – протоієрей Сергій Дудко; протодиякон Дмитро Петронюк.

На Малому вході митрополит Анатолій освятив кіот Горнього місця.

За богослужінням молилися багаточисельні парафіяни та богомольці з інших храмів міста. Богослужіння завершилося співом колядок та щедрівок.