Щоденні архіви: 05/03/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

5 березня 2023 року, в Неділю 1-у Великого посту – в свято Торжества Православ’я, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Різдва-Богородиці храмі села Городище, Березнівського району, Полісся.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: настоятель храму – священик Дмитро Руднік, протоієрей Олександр Галайчук, протоієрей Володимир Ковальчук.

За архієрейським богослужінням молилися віряни із різних сіл району які сповідалися та причащалися Святих Таїн Христових.

Владика після читання Святого Письма Євангелія звернувся до богомольців зі словом проповіді, під час котрої розкрив значення свята Торжества Православ’я.

Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.