Щоденні архіви: 08/03/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИНЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Великий піст — особливий час для посиленої молитви та покаяння перед Богом. Як миряни, так і духовенство Поліської єпархії Української Православної Церкви звершують богослужіння, приносять покаянні молитви та просять прощення у своїх гріхах.

З цієї нагоди, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський. Перед початком Літургії архіпастир вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь Поліської єпархії Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння владика митрополит провів збори духовенства двох благочинь та надав духовні настанови.