МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

На запрошення церковної громади Свято-Миколаївського храму села Мирне, Костопільського району, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до парафііі для звершення Божественної Літургії. За богослужінням архіпастир об’єднав вірних УПЦ у спільній молитві.

Його Високопреосвященству співслужили:  благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан); настоятель храму – ієрей Антоній Кравчук; настоятель Свято-Воскресенського храму села Орлівка, Березнівського району – протоієрей Олександр Кравчук та протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням митрополит Анатолій  звершив освячення оновленного Престолу, котрий був встановлений жертовними трудами парафіян.

По закінченню Божественної Літургії владика Анатолій подякував молодому отцю настоятелю – священику Антонію Кравчуку за труди у ввіреній йому парафії, а вірянам архіпастир побажав стійкості у вірі та  завжди бути вірними Христу і Святій Матері Церкві.