Щоденні архіви: 11.09.2023

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ ВОЛОДИМИРЕЦЬ, ПОЛІССЯ.

Церковна громада Свято-Успенського храму смт Володимирець, Полісся, запросила свого архіпастиря – Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського для звершення Божественної Літургії. Перед початком богослужіння керуючого єпархією з хрестом зустрів настоятель храму – священик Микола Гончар. У вітальному слові отець настоятель попросив свого святителя увійти у храм, звершити Божественну Літургію та піднести молитви за мир в нашій Державі, за воїнів та за здоров’я ввірених йому парафіян.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний, настоятель храму – священик Микола Гончар; протодиякон Дмитро Петронюк.

Після читання Святого Письма Євангелія владика Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенню богослужіння архіпастир подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву.

Богомольці отримали благословення Високопреосвященнішого архіпастиря.