МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ВВІДАЛЕНІЙ ПАРАФІЇ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Хиночі, Вараського району, Полісся. Святкове архієрейське богослужіння об’єднало у спільній молитві духовенство благочиння, парафіян та богомольців з інших сіл району.

У Престола Божого митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель храму – протоієрей Петро Кутинець;– настоятель Свято-Михайлівського храму села Воронки – протоієрей Георгій Кухарець; архідиякон Іларій (Новак).

На Малому вході з благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, митрополит Анатолій нагородив настоятеля храму церковною нагородою.

За богослужінням митрополит Анатолій виголосив слово архієрейської проповіді.

Необхідно зазначити, що настоятель храму протоієрей Петро Кутинець  відзначає свій ювілей – 55- ть років з дня свого народження. З цієї нагоди митрополит Анатолій привітав отця настоятеля з його ювілеєм, побажавши кріпості та сил і надалі вірно служити Господу та Матері Церкві. 

Після звершення богослужіння поліський владика висловив подяку духовенству та богомольцям за молитовне єднання та закликав усіх і надалі до відданості Христу та міцного стояння у православній вірі.

Просмотров: (35)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *