МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО УБІЄННОМУ ВОЇНУ ОЛЕКСАНДРУ ПРОКОПЧУКУ

Митрополит Поліський Анатолій звершив заупокійну літію по убієнному воїну Олександру Прокопчуку – сину клірика Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви, настоятеля Свято-Різдва-Богородиці храму села Бережниця, Дубровицького району, Рівненської області.

Після звершення літії, владика висловив співчуття батькам та родині убієнного воїна, зокрема, скажав: “Священик віддав свого сина на захист своєї Батьківщини. Ми повинні поважати та віддавати пошану йому, адже протоієрей Микола Прокопчук гідно виховав свого сина – убієнного воїна Олександра, котрий ціною свого життя стояв на захисті нашої Вітчизни…”.