МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ З НАГОДИ СОБОРУ ВСІХ ВОЛИНСЬКИХ СВЯТИХ

23 жовтня 2023 року на запрошення керуючого Волинською єпархією, Його Високопреосвященства, Високопреосвященнійшого Нафанаїла, митрополита Волинського і Луцького митрополит Поліський і Сарненський Анатолій взяв участь у святковому богослужінні з нагоди святкування памʼяті Собору Всіх Волинських святих.

Святкову Божественну Літургію очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.

Йому співслужили: митрополит Поліський і Сарненський Анатолій; митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл; митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; архієпископ Шумський Іов; єпископ Камінь-Каширський Афанасій, вікарій Волинської єпархії.

Проповідь на запричасному виголосив ректор Почаївської Духовної Семінарії архієпископ Шумський Іов.

Після Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав митрополита Нафанаїла зі святом на честь Всіх Волинських святих, в число котрих входить і уродженка Полісся – свята праведна Іуліанія, княжна Ольшанська.