КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади,  керуючий єпархією, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський з архіпастирським візитом прибув до храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії села Балаховичі, Вараського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії села Балаховичі – протоієрей Олександр Денисюк та духовенство Володимирецького благочиння Поліської єпархії УПЦ.

На Малому вході митрополит Анатолій відзначив настоятеля храму – протоієрея Олександра Денисюка церковною нагородою – митрою.

Після читання Євангелія, митрополит Анатолій виголосив слово проповіді НА Євангельську тематику.

Після богослужіння митрополит Анатолій подякував всім за спільну молитву, а також, висловив подяку настоятелю храму – пртоієрею Олександру Денисюку за віддане служіння Матері Церкві.

Богослужіння завершилось співом многоліття.