МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ архістр. БОЖОГО МИХАЇЛА

21 листопада 2023 року – день святкування Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади прибув до Свято-Михайлівського храму села Жовкині, Вараського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Владиці співслужили: протоієрей Сергій Наконечний – благочинний Володимирецького благочиння; священик Богдан Русін – настоятель Свято-Михайлівського храму села Жовкині та духовенство єпархії.

На Малому вході митрополит Анатолій возвів настоятеля храму в сан протоієрея.

По закінченню Божественної Літургії митрополит Анатолій звернувся до парафіян зі словом духовної настанови, привітав вірян з престольним святом та побажав заступництва святого Архістратига Божого Михаїла.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.