МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ХРАМ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади міста Костопіль, Полісся, для освячення новозбудованого Храму на честь Святих мучениць Віри, Надії, Любої та матері їх Софії.

Під час Чину освячення, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України владика Анатолій заклав святі мощі у хрестовину святого Престолу.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь Святих мучениць Віри, Надії, Любої та матері їх Софії міста Костопіль; протоієрей Григорій Бакунець – настоятель Свято-Духівського храму села Моквинські Хутори; протоієрей Федір Ксендзюк – настоятель Свято-Миколаївського храму села Ставок; протоієрей Федір Мосюк – клірик Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль; ієрей Антоній Кравчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Мирне; та духовенство єпархії.

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій висловив слова подяки настоятелю храму – протоієрею Євгенію Собчук та парафіянам за понесені труди по розбудові святині. Також, архіпастир відзначив меценатів храму церковними нагородами. Отець настоятель – протоієрей Євгеній Собчук був відзначений церковним Орденом “Преподобного Нестора Літописця”. Владика в подячному слові настоятелю храму зазначив: “Отримавши Орден “Преподобного Нестора Літописця” Ви вписуєтеся в літопис Української Православної Церкви як засновник громади та будівничий нового храму, який буде прикрасою для вірних Української Православної Церкви та нашої Української Держави. Ви збудували цей храм не тільки для нині живущих людей, ви збудували його і для майбутніх поколінь які будуть славити Бога та вимолювати своєї душі. Цей храм – став прикрасою Української держави, її народу та Матері Церкви…».

Богослужіння завершилося многоліттям.