МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “СЬОГОДНІ СТАРІЙШИЙ КЛІРИК ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРІЇ СВЯТКУЄ СВОЄ 83-річчя З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТА 49-річчя СЛУЖІННЯ У СВЯЩЕННОМУ САНІ”

На запрошення церковної громади, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до парафіян Свято-Покровського храму села Кисоричі, Рокитнівського району, Полісся. В храмі архіпастир звершив Божественну Літургію.

Слід зазначити, що в цей день настоятель храму – архімандрит Іоанн (Котик) відзначає 83 роки з дня народження та 49 років служіння Матері Церкві у священному сані.

Владиці митрополиту співслужили настоятелі релігійних громад Поліської єпархії.

За богослужінням владика митрополит та духовенство підносили молитви за воїнів, за мир в Державі та народ Божий.

По завершенні богослужіння владика подякував всім за спільну молитву та висловив вітальну адресу отцю настоятелю – архімандриту Іоанну (Котику) побажавши йому кріпості, сил тілесних і духовних в подальшому служінні Матері Церкві.

Божа служба закінчилась співом многоліття.