МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПОВІЩАЄ: “ПОМЕР МОЛОДИЙ КЛІРИК ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – прот. АНДРІЙ ЖДАНЮК”

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з глибоким сумом сповіщає, що 19 грудня 2023 року на 40-му році життя, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії, настоятель Свято-Троїцького храму села Половлі, Вараського району, Полісся,  протоієрей Андрій Жданюк.

20 грудня у Свято-Троїцькому храмі села Половлі, Вараського району о 8-00 буде звершена заупокійна Божественна Літургія, після котрої буде звершений Чин відспівування новопреставленого протоієрея Андрія.

Поховано його буде за вівтарною частиною Свято-Троїцького храму села Половлі, Вараського району.

Керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій разом з духовенством єпархії висловлює щирі співчуття матушці, дітям, рідним, близьким та духовним чадам новопреставленого протоієрея Андрія Жданюка.