МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ІКОНОСТАС

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади Свято-Димитріївського храму села Сошникі, Сарненського району, Полісся, прибув для звершення Божественної Літургії та освячення нового Іконостасу.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили священики Поліської єпархії Української Православної Церкви.

На Малому вході митрополит Анатолій освятив новий красивий Іконостас, зведений місцевими майстрами та відзначив настоятеля храму – протоієрея Андрія Кравчука церковною нагородою – хрестом з прикрасами

По завершенні богослужіння владика Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Андрію Кравчуку та парафіянам за понесені труди, а благодійників відзначив церковними нагородами.

Після богослужіння владика Анатолій надав архіпастирське благословіння парафіянам та богомольцям.