МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В м РОКИТНО, ПОЛІССЯ

На запрошення церковної громади керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Успенського храму міста Рокитно, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Митрополиту Анатолію співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму міста Рокитно; протоієрей Михайло Дударик – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму міста Рокитно. За урочистим архієрейським богослужінням молилися парафіяни храму, молодь та прочани з інших міських парафій.

Архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови на тему вірності і відданості Господу Іісусу Христу та Матері Церкві.

Зазначимо, що в ці дні протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму міста Рокитно відзначає ювілей -20-ти річчя служіння в священному сані. Владика митрополит подякував отцю настоятелю за його багаторічне служіння Матері Церкві та народу Божому.