МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВБОЖЕСТВЕНУ ЛІТУРГІЮ ПРОЩЕНОЇ НЕДІЛІ у селі ОРЛІВКА, ПОЛІССЯ

17 березня 2024 року, в Прощену неділю, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Воскресенському храмі села Орлівка Березнівського району Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Свято-Воскресенського храму села Орлівка – протоієрей Олександр Кравчук та священник Андрій Кравець – клірик Свято-Троїцького храму міста Березно.

За богослужінням Поліський архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему покаяння.

Владика митрополит спільно з духовенством та вірянами підносив посилені молитви за припинення війни та дарування миру нашій Державі.

Після богослужіння Митрополит Анатолій разом з духовенством відслужив молебень за нужденних. Владика благословив поліську паству на Великий піст та молитовне стояння у подвизі захисту своєї Держави.

Коментарі закриті.